7. KOLO
TK Lamač - Antuka
6 - 4
6 - 1

V dnešnom zápase som sa stretol s Davidom s ktorym som hral 1.x . Uz pri rozcvicke my bolo jasne ze to bude uderovo stabilnejsi super. Vyhral som los , zvoleny servis . Perfektny zaciatok , celkom rychlych 2:0 ,kedy my v podstate popadalo z podania eso a niekolko priamych bodov a na prijme niekolko vit.uderov. Velmi rychlo sa vsak karta otocila , 1.podanie fuč zo 2 2 chyby , nasledne zleosena hra supera a velmi rýchly obrat na 2:3 pre Davida. 3:3 návrat , zase tažkosti 3:4 . V nasledujucej hre mysúper výrazne pomohol 2 2chybami , a kedze som z nasledujucich bodov zahral 1 vit. úder a donútil súpera k vynutenej chybe , znamenalo to vyrovnanie 4:4 , cez BP som odpodaval na 5:4 . Kedze Davida opustil 1.servis a pridal aj 1 2 chybu , mal som priestor pritlacit cez 2.podanie co sa my aj podarilo a uzavrel som 1.set ku 15 , 6:4. 2.set bol úplne iná káva. Bleskových 3:0 . 3:1,4:1,5:1 a nakoniec 6:1 , 2:0 na sety. Jedno z mojich rýchlejších vitazstiev cca 1 hod 20min. Tenis sa hral velmi agresívny , bušili sme do seba ako do mechu. Mne sa však darilo uhrávať body aj z defenzívy , narozdiel od súpera. Perfektne my fungovalo podanie na zaciatku 1.setu a aj cely 2.set. David ma permanentne dostával pod tlak , a o to viac si dnesnú výhru cením. Naneštastie prenho potriafal obrovsky pocet 2 chyb cim my velmi ulahcil cestu za vyhrou.