3. KOLO
TK Slovan - antuka
6 - 3
7 - 5

Los som pre dnešok vyhral ja , zvoleny servis. Zacal som rychlym 1:0 , síce som v následnom geme mal stav 15:40 ale gem trval podstatne dlhsie a koniec koncov som ho uhral pre seba 2:0 , 3:0 ku 30 . Viac menej sa opskoval vyvoj 1.hry Laca na podaní , dlhší gem ktory som po boji opät privlastnil 4:0 ,5:0 ku 30. V nasledujucom geme geme dom chcel zautocit na kanara , predovsetkym z dovodu zacinania na podani v 2.sete , úmysel my vobec nevysiel kedze som spravil 3 chyby 40:0 , a aj ked som ece uhral 2 body , nakoniec 5:1. 2 2 chyby a niekolko chýb po dlhsom geme znamenali skorigovanie na 5:2. Celkom rýchlych 5:3 , pre svoju spokojnost som 2.x podavanie na set zvládol 6:3 , 1:0 . 1.set som rozohral perfektne , aj ked Laci casto dobre utocil do mojej FH strany darilo sa my ho drzat vecsinou dalej za ciarou co mu robilo problémy. Moc my nepadalo 1. podanie takze sme sa o celú radu bodov bili. 2.set zacinal súper , 1:0 ku 15 , po nezvladnuty stavu 40:15 som nakoniec prisiel o podanie 2:0 a aj 3:0 ku 15. Nasledoval moj budíček celkom rýchlych 3:1,3:2. Po rýchlom návrate som vsak znova porobil 1-2 2 chyby zároven Laco niekolko krat dobre zaútočil , tak som sa ocitol znova s mankom servisu 4:2 ku 30 a 5:2 ku 30. Vzhladom k velkemu teplu a nie idealnej aktualnej kondícii , som chcel zápas ukončiť v 2och setoch , tak som sa snazil sústredit na maximum a podarilo sa my odpodavat ku 15 na 5:3 , a následne čistou hrou vyrovnat pomer brejkov v 2. sete 5:4. Další gem my vzhladom k zlepsenej Lacovej hre v kombinácii s nepriaznivym vývojom , smrdel problémamy. Ocitli sme sa na stave 0:30 po chybe a mojej vynutenej chybe. Po dlhsej výmene 15:30 ,30:30 , následujuci BP som nezvládol a ocitli sme sa SB. Musel som hrat cez 2. podanie , po pociatocnej aktivite Laca som ho dostal za zakl. ciaru s velmi neprijemnou loptickou ktoru musel hrat velmi vysoko , ktorú naštastie pre mna poslal do 2m autu , zhoda. Další BB sa neopakoval a po ece jednej zhode sa my podarilo odpodavat 5:5. Vyrovnaný gem ktorý sa ocitol na stave 30:30 sa my podarilo po 2 loptickach po sebe uchmatnúť pre seba 6:5. Už som any nesníval ze by to mohlo byt 2:0 , a s vyvojom 2.setu uz som začínal počítať aj s moznou prehrou. Koncentrovanou hrou som sa dopracoval na stav 40:15, preryskovane 2. podanie , 2chyba 40:30 , dalsia 40:40 , skomplikoval som si cestu za výhrou a aj ked sme hrali ece cez dalsiu zhodu , nakoniec som podanie udrzal a vyhral 7:5 . 6:3 7:5 ,2:0. 2.set bol úplne iná káva ,nie ze by Laco neútočil z FH výborne aj v 1.sete , v 2. prudké útoky vsak spresnil , zároven sa my nedarilo drzat ho za zakl. ciarou a z tlaku získal kopec bodov. Zápas bol velmi ťažký hlavne v 2.sete ,kedy som zacal viac kazit a nedarilo sa my any moc útočiť . Jediný úder ktorý my dnes fungoval vo vysokých percentách bol FH , z BH kopec chýb , malé zapojenie 1. podania , viacero 2 chýb a najviac ma strašili dropshoty ktoré su mojou silnou zbranou kedy sa my asi z 8mich podarilo uhrat bod iba z 1neho.